Opublikowano Marzec 19, 2015 Przez Jan W Ukraina

Chazaria-Ukraina w Eurosodomie i nowy hymn Chazarii-Ukrainy „Sława Herojam”

Ukraińska rewolucja narodowo-wyzwoleńcza pod przewodem Chazarów i pod rewolucyjnym gestem zaciśniętej pięści. Powstań wyklęty ludu Ziemi !!!

Sodomska sotnia kroczy ulicami eurosodomskiego Kijowa niosąc transparenty o treści "Sodomia lepsza od rusizmu". Talmudyczna Chazaria w pełni rozkwitu.

Sodomska sotnia kroczy ulicami eurosodomskiego Kijowa niosąc transparenty o treści „Sodomia lepsza od rusizmu”. Talmudyczna Chazaria w pełni rozkwitu.

To zdjęcie jest chyba najlepszym anty-majdaniarskim argumentem (zdjęcie z zasobów ukraińskich LGBT-owców) świadczącym o degeneracji współczesnej Ukrainy. Transparent w centrum zdjęcia o treści „Sodomia lepsza od rusizmu” jest koroną stworzenia i wisienką na torcie. Ukro-sodomici nie pozostawiają wyboru, jesteś albo sodomitą albo Ruskim. Zauważmy, że jest również transparent o treści „Raduga ot słowa radost’ – Tęcza (sodomska) od słowa radość”, „Precz z homofobią”, jest habsburska flaga z chazarską tamgą (obecnie flaga państwowa Ukrainy), jest niebieska flaga Eurosodomy z kręgiem 12 gwiazd – plemion Izraela, i jest także wiele tęczowych flag proktologicznych. Zgodnie z zasadami „syfilizacji euro-atlantyckiej” –  dwa w jednym,  czyli Sodoma i Gomora w Kijowie.

a21

NOWY HYMN CHAZARII-UKRAINY –  „SŁAWA HEROJAM”

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Na podstawie: http://3mv.ru/publ/chto_zhdet_ukrainu_v_evrosojuze/7-1-0-40287

http://rusdozor.ru/2015/03/12/oni-ne-ostavlyayut-nam-vybora-sergej-veselovskij/

Data publikacji: 12.03.2015

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.