Opublikowano Kwiecień 16, 2013 Przez a303 W Bez kategorii

Bomby w Bostonie – robota własna – FALSE FLAG

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xcw9J6QNPVU

Odcinek z cyklu Family Guy przepowiada bombę w czasie maratonu w Bostonie?

źródło: http://aangirfan.blogspot.co.uk/2013/04/boston-bombs-inside-job-false-flag.html

large

Boston Bomb – Reuters

Wg doniesień, podczas konferencji prasowej Boston Police Departament Dan Bidondi, z Infowars, zapytał, czy bomba bostońska była atakiem z serii „false flag”.

https://www.facebook.com/TruthRadio

Bidondi zapytał, dlaczego na kilka chwil przed wybuchem bomby, z głośników poproszono ludzi na widowni, aby zachowali spokój.

Alex Jones z Infowars zauważa, że Boston ma szczególne znaczenie w amerykańskiej historii, i że to stąd poleciały dwa samoloty w dniu 9/11.

Czym ​​jest atak „false flag”?

http://www.theatlanticwire.com/national/2013/04/what-is-false-flag-attack-boston-bombing/64260/

Boston

“Wzorzec jest zbyt do siebie podobny. Bostoński oddział policji tego dnia miał ćwiczenia jednostki saperskiej, tak samo jak zamachowcy z 9/11 w Nowym Jorku oraz ci z Londynu z 7/7” – Cynthia McKinney, była kongreswoman

Według Local 15, stacji wiadomości w Mobile w stanie Alabama, trener z University of  Mobile, Ali Stevenson, widział psy od wywąchiwania bomb na starcie i na linii mety.

Stevenson powiedział Local 15, że „ciągle robili komunikaty do uczestników, aby się nie martwili, że to po prostu ćwiczenia”.

Stevenson powiedział również, że widział snajperów na dachach w chwili rozpoczęcia wyścigu i dużo sił bezpieczeństwa, znacznie więcej niż na zwykłym maratonie.

Psy od wąchania bomb ponoć były na miejscu przed eksplozją

http://www.inquisitr.com/620460/bomb-sniffing-dogs-reportedly-on-site-before-explosions-at-boston-marathon/#Lh0B6bLPApV3YXAb.99

01

Boston Bomb

Istnieją również doniesienia o eksplozji w bibliotece JFK w Bostonie w tym samym dniu. Boston travel Q & A

„To, czego jeszcze w pełni nie ujawniono w mediach mainstreamu to fakt, że tego samego dnia miała miejsce w Bostonie inna „kontrolowana eksplozja”.

„Jak poinformował dzisiaj na Twitterze Boston Globe „Urzędnicy: Odbędzie się kontrolowana eksplozja naprzeciwko biblioteki trwająca jedną minutę w ramach działalności saperów.

„Niektórzy ludzie uważają, że ta eksplozja mogła być częścią detonacji innej bomby. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, że bomba koło biblioteki, o jedną milę dalej, mogła być tak szybko zlokalizowana i rozbrojona przez saperów w mniej niż godzinę po pierwszych eksplozjach w rejonie maratonu „.

Natural News article

http://www.naturalnews.com/039926_Boston_marathon_bombing_terrorism.html

Civilian Security wg Obamy

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Tt2yGzHfy7s

Podczas konferencji prasowej z udziałem dr Petera J. Fagenholza, dziennikarz zapytał go: „Wcześniej twój kolega miał wspomnieć, że zostaliście wszyscy przeszkoleni przez  izraelskich ratowników od katastrof …”

Scena w szpitalu po maratonie wyglądała jak pole bitwy

http://bostonglobe.com/lifestyle/health-wellness/2013/04/15/boston-hospitals-treat-injured-with-wounds-more-often-seen-war-zones/MczjJJkkdLvjzqR9MK407N/story.html

553044_478425582230359_1468822004_n

Co wspólnego mają ze sobą 9/11 WTC, Pentagon; Londyński subway 07/07/05; Oklahoma City; katastrofa promu Estonia; ataki w Norwegii; Sandy Hook; kino w Aurora podczas premiery Batmana; strzelanina w Taft Union School; marathon w Bostonie

Odpowiedź: we wszystkich przypadkach tego samego dnia odbywały się tam ćwiczenia anty-terrorystyczne, wg tego samego scenariusza. Media zupełnie to ignorują. To są ćwiczenia z terroru na żywo, to nie żadna teoria spiskowa – tylko niepodważalny FAKT.

Nie zginęły żadne ważne osoby.

Gdy fałszywe flagi przestają powiewać, bo ludzie zaczynają uczyć się PRAWDY

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=iRvnz_DS8JA&feature=player_embedded]

Komentowanie zamknięte.