Opublikowano Wrzesień 24, 2016 Przez a303 W Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Błogosławieństwo lesbijek w kościele rzymskim w Palermo

Ojciec Cosimo Scordato, proboszcz z San Saverio, Kościoła w Palermo na Sycylii, został poproszony przez dwie lesbijki aby pobłogosławił ich pierścionki, ponieważ lesbijki miały mieć cywilną ceremonię zaślubin, przez burmistrza Palermo, 7 września.

a

a111

Scordato nie mógł pobłogosławić pierścionków bo byłoby to równoznaczne z celebrowaniem oficjalnego małżeństwa, które jest zakazane przez Kościół katolicki. Jednakże zasugerował, żeby lesbijki przyszły na niedzielna msze (4 września 2016), tak aby mógł je przedstawić zgromadzeniu.

Tak też się stało, jak widać to na załączonych zdjęciach, poprosił on swych wiernych aby powitali parę lesbijek, która to para została nagrodzona długą owacją. Nazwiska tych kobiet to Elisabella Cina i Serenella Fiasconaro.

W czasie swojej prezentacji Scordato powiedział: „…To jest moje MARZENIE, że pewnego dnia Kościół zgodzi się aby błogosławić również związki homoseksualne. Sprawy się stopniowo zmieniają, krok po kroku.. .” Wyraził on także zamiar aby witać inne pary homoseksualne w Kościele w ten sam sposób. Widzimy, że krok po kroku, Kościół soborowy staje się Kościołem Sodomy i Gomory…”

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A695-Lesbians.htm

Tłumaczenie: Renata

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.