Najnowsze

Opublikowano Wrzesień 22, 2016 Przez a303 W Świat

Atak fałszywej flagi na konwój ONZ dokonany przez USA, ISIS i/lub izraelskie lotnictwo

Rosja i Syria obwiniane za skandaliczną zbrodnię wojenną dokonaną przez siły zachodnie

a

Oś syjo-anglo-amerykańska musiała zmienić narrację z jej wcześniejszej zbrodni wojennej o zabiciu ponad 60 syryjskich żołnierzy w ich bazie. Pierwsze zdjęcia z jej dzieła tutaj: http://themillenniumreport.com/2016/09/first-daylight-pics-of-un-aid-convoy-that-was-destroyed-last-night-by-americanisraeli-airstrikes/

Ameryka działała pod zaciekłą krytyką od czasu kiedy jej lotnictwo dokonało skandalicznej zbrodni wojennej od podpisania niedawnego porozumienia z Rosją i Syrią.

Akt wojny: Amerykańskie wojsko zabija 62 syryjskich żołnierzy po naruszeniu syryjskiej przestrzeni powietrznej [ACT OF WAR: US Military Kills 62 Syrian Soldiers After Violating Syrian Airspace]

Nie upłynął tydzień i amerykańskie lotnictwo po łajdacku i z chirurgiczną dokładnością zaata-kowało syryjską bazę rządową zabijając 62 żołnierzy i raniąc ponad 100.

Jak Ameryka stała się siłami powietrznymi ISIS [HOW THE US BECAME ISIS’S AIR FORCE]

To okrucieństwo nie tylko nie było przypadkowe, było perfekcyjnie skoordynowane z dwiema inicjatywami wojskowymi:

Siedem minut po zbombardowaniu syryjskiej armii fosforowymi bombami przez dowodzoną przez Amerykę koalicję, zabijając ponad 60 żołnierzy i raniąc ponad 100, Daesh rozpoczął atak na rządową enklawę Deri-Ezzor. Ameryka udaje iż to był przypadek, i przypadkowy był jego czas„.

(Źródło: Łączenie kropek między: wybuchem w Nowym Jorku, amerykańską zbrodnią wojenną w Syrii i Atakiem Daesh na Deri Ezzor [Connecting The Dots Between: NYC Explosion, U.S. War Crime in Syria, and the Daesh Assault on Deri-Ezzor])

Drugi atak militarny był również zaplanowany dokładnie z amerykańskimi atakami lotniczymi, kiedy izraelskie wojsko zaatakowało pozycje Syryjczyków w sąsiedztwie Wzgórz Golan. Oba te wypady wojskowe były celowo dokonane z amerykańskimi atakami na wojska syryjskie. Dlatego administracja Obamy nie może wiarygodnie tego się wyprzeć. Oni dokładnie wie-dzieli co robili dokonując zbrodni wojennej(ych). Wojna syryjska w całości jest faktycznie jedną przewlekłą zbrodnią wojenną.

Syryjski holokaust: wcześniej zaplanowane ludobójstwo i wymuszony eksodus [The Syrian Holocaust: A Preplanned Genocide And Forced Exodus]

Rosja zaprzecza jakiemukolwiek uczestnictwu w ataku na konwój ONZ

Rosyjskie media szybko i stanowczo zaprzeczyły uczestnictwa w ataku na konwój ONZ. Każ-de z rosyjskich źródeł informacyjnych zamieściło artykuły w których Min. Obrony FR zapewnia, z upoważnienia najwyższych władz, że Rosja nie miała nic wspólnego z tymi atakami.

Ministerstwo: Rosja nie dokonała ataków na konwój ONZ koło Aleppo [Russia, Syria did not deliver strikes on UN aid convoy near Aleppo — ministry]

Min Obrony FR: siły rosyjskie / syryjskie nie zaatakowały konwoju ONZ [Russian, Syrian Air Forces did not strike UN aid convoy in Aleppo – Russian MoD]

Rosyjskie i syryjskie samoloty nie dokonały żadnych ataków lotniczych na humanitarny kon-wój ONZ [Russian and Syrian aircraft did not carry out any airstrikes against a UN humanitarian aid convoy]

Dlaczego USA i ISIS zaatakowały konwój ONZ?

Syjo-amerykańsko-angielska strategią wojenną (jak również krajów północnego Lewantu) zawsze było usunięcie rodzimych populacji z ziem ich przodków. Tylko w ten sposób można zrealizować plan Większego Izraela. Pokazując Syryjczykom, że nawet misje ONZ nie są już bezpieczne i/czy są w stanie przekazywać bardzo potrzebną żywność i dostawy, zostaną zmuszeni do opuszczenia swoich domów daleko od strefy wojennej. Zalew uchodźcami wojennymi i migrantami ekonomicznymi jaki ogarnął Europę jest bezpośrednim skutkiem tego celowego planu.

Ten amerykański atak na konwój ONZ i magazyn dramatycznie zniszczył istotne zapasy materiałowe dla osób w największej potrzebie, i pokazał im, że nic nie jest bezpieczne. To wysyła również przekaz do całej ludzkości, że ONZ jest niczym innym niż marionetką osi anglo-amerykańskiej. [1] Nie tylko siedziba ONZ mieści się w Nowym Jorku i jest finansowana w wysokim nieproporcjonalnym stopniu przez USA, jest to twór anglo-amerykańskiego imperializmu realizowanego przez międzynarodowy kartel bankowy – globalny syndykat zbrodni.

Tajny program syjo-anglo-amerykański

Jak zwykle, Ameryka, Brytania, Izrael i inni współspiskowcy zmówili się by przeprowadzić znaczną operację fałszywej flagi. Jeszcze raz Rosja i Syria są celami starannie napisanej propagandy, którą masmedia głoszą na całym świecie . Oba są natychmiast obwiniane – tak zgodnie przez wszystkie zachodnie masmedia – jakby wyprzedzić nawet najmniejszy zamiar przeprowadzenia wiarygodnego dochodzenia.

Tę metodę stosowano wielokrotnie żeby demonizować dobrych facetów. Rosja Putina chce tylko zniszczyć ISIS, natomiast Ameryka & Co współpracuje z ISIS żeby zagwarantować przetrwanie i rozkwit Państwa Islamskiego w całym północnym Lewancie. Prezydent Putin dąży do eliminacji wszelkiego terroryzmu w Syrii, zaś amerykańskie wojsko i CIA współpracują z wieloma organizacjami terrorystycznymi w regionie.

Wszystkie te ataki fałszywej flagi i późniejsze ukrywanie organizowano żeby rozwijać główną syjo-amerykańsko-angielską misję znaną jako plan Wielkiego Izraela. To jest prawdziwym celem niesprowokowanej wojny w Syrii. I mimo, że społeczność narodów świata teraz wie o tym tajnym programie, sprawcy wydają się być zdecydowani do przeprowadzenia tego bardzo imperialistycznego planu w świetle dnia i w godzinie największej oglądalności.

Inaczej mówiąc, ich już nawet nie obchodzi czy cały świat wie o szalonym i megalomańskim planie przejęcia całej planetarnej cywilizacji.

Zachodni podżegacze wojenni przekształcili Syrię w „dystopijne, poapokaliptyczne nieuzytki”.

Podsumowanie

Spójrzmy prawdzie w oczy, zbrodniczo szalone i psychopatyczne przywództwo osi anglo-amerykańskiej (AAA) postanowiło rozpocząć gorącą fazę III wojny światowej. Oni już udowodnili, że zrobią wszystko co możliwe by tak zdemonizować Rosję i jej sojuszników, żeby można było wszcząć i toczyć III wojnę światową na całym świecie. Właśnie to robią haniebnymi czynami takimi jak bombardowanie konwoju ONZ i magazynów.

Poprzez atak na istotne aktywa ONZ, jest domniemany obowiązek wszystkich państw-członków do powstania i ukarania kraju który ośmieli się przeprowadzić taki zabójczy i destrukcyjny atak na misję humanitarną. W ten sposób kraje zostaną spędzone do zagrody podżega-czy przeciwko międzynarodowemu pariasowi – Rosji (mimo że Rosja nie miała nic wspólne-go z takim barbarzyńskim czynem).

Ten proces znany jest jako dialektyka heglowska i jest dość skuteczny w produkowaniu przyzwolenia. W tym przypadku AAA jest zdecydowana do wygenerowania światowego przyzwolenia na wojnę z Rosją. Podżegacze są wściekli, że Rosja dosłownie wysadziła w powietrze ich plan Większego Izraela, bo to było ich fundamentem dla przyszłego jednego rządu świata. Zaplanowana przez nich III wojna światowa jest także krytycznym składnikiem ich programu depopulacji, który zdemaskował Kreml w rosyjskich alternatywnych mediach. Te same media ujawniły również znaczną część prawdy o 11 IX, co także drażni siły zachodnie, które zorganizowały tę matkę wszystkich operacji fałszywej flagi.

Witamy w Bałaganie Nowego Świata! Znanym także jako „Ordo ad Chao„.

State of the Nation

False Flag Attack on UN Convoy Perpetrated by US, ISIS and/or Israel Air Force

Tłumaczenie: Ola Gordon

Źródło: http://beforeitsnews.com/war-and-conflict/2016/09/false-flag-op-this-is-why-the-us-attacked-the-un-convoy-and-blamed-russia-2462894.html

Tags : , ,

Komentowanie zamknięte.