Antysemityzm?

Antysemityzm

Krótkie definicje:

Antysemityzm – Wrogość do Żydów
Antypolonizm – Wrogość do Polaków
Auto-anty-semityzm – wywoływanie antysemityzmu przez samych Żydów

Polacy mają pelne prawo bronić się przed antypolonizmem.

(polskojęzyczne media pod całkowitą kontrolą Żydów tego nie uczynią-admin)

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=1leFU8xbKFk]

Antypolonizm jest bardzo silnie wykorzystywany m.in. przez niektóre kręgi żydowskie (i nie tylko).

Obrona przed antypolonizmem nie jest antysemityzmem (ani też antybrytyizmem, antyamerykanizmem czy antygermanizmem).

Żydzi używają słowa „antysemityzm” zawsze tam gdy Polak broni się przed antypolonizmem.

W antypolonizmie mają też swoj interes.

Oto co pisza o antysemityzmie co niektorzy itelektualisci zydowscy:

„Zapamiętajmy raz na zawsze ogromną naukę płynącą z naszej historii, że ANTYSEMITYZM nie jest naszym żydowskim problemem, ale ………problemem GOIM.” – dr. Josef Kastein jeden z najsławniejszych żydowskich historyków, „History and destiny of Jews”

„Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako ? Antysemityzm !” – pisarz żydowski Louis Golding, „The Jewish Problem”

„Zaniechanie przez bardzo wpływową i bogatą społeczność Żydów amerykańskich, poważnych i obiektywnych badań przypadków antysemityzmu jest znamienne. Ani religijni ani świeccy przywódcy wielu żydowskich organizacji nie chcą stracić tej potężnej broni, jaką jest uprzedzenie rasowe do obcoplemiennych i przywiązanie do wiary…. Jest to spisek rabinatu, żydowskich nacjonalistów, jak i innych przywódców zorganizowanego Żydostwa, trzymającego zawsze oręż uprzedzenia rasowego w zanadrzu.” – dr. Alfred Lilienthal żydowski historyk, „Druga strona monety” (The other side of coin)

Jak powiada Ivor Benson w swej ” The Zionist Factor” –

„Jest to słowo specjalne, słowo kłamstwo, odwrócona prawda. Fałsz w takiej formie, która eliminuje sprzeciw do minimum – ponieważ, jak najbardziej przypomina prawdę. Tak jak rękawiczka z lewej ręki podobna jest do tej z prawej- tak właśnie słowo ANTYSEMITYZM w rzeczywistości oznacza dokładnie jego odwrotność czyli – ANTYGOIZM.”

„Tyle sie plecie o antysemityzmie i antysemitach… Jezeli kogos nazywaja antysemita – niekoniecznie musi on nim byc naprawde” I.Bubis, lider niemieckich Zydow, 1998

„Zyd wspolczesny nie moze zyc bez antysemityzmu. Jesli antysemityzm gdzies nie istnieje – on go stworzy. Dzisiejsi Zydzi sa jak kobiety – pragna wladzy, nie jawnej, lecz zakamuflowanej.” – I. B. Singer, noblista, wielki pisarz zydowski

Semantyczny trick , całkowicie odwracający prawdę i tworzący zakłamanie od początku do końca. Ten sam trick stanowi podstawę , tak dobrze przez nas poznanej dialektyki marksistowskiej. Zamieniającej np. bandę zawodowych rewolucjonistów w …dyktaturę proletariatu, totalitarną tyranię w … centralizm demokratyczny, wojnę w …pokój, zdrajców i kanalie w … bohaterów, etc, etc… To czego syjonistyczni – liderzy obawiają się najbardziej, to nie to…., że goje, a przede wszystkim chrześcijanie gardzą, lub odrzucają ludzi żydowskiego pochodzenia. To właśnie odwrotnie – obawiają się oni, tej permanentnej gotowości innych narodów do przyjęcia, zaakceptowania i asymilacji Żydów.

O znaczeniu słów – antysemita , semita , antysemityzm , syjonizm …

Antysemita , antysemici , antysemityzm …..

Jednym z takich pojęć które pragnelibysmy głębiej naświetlić jest antysemityzm – to słowo działa na wielu w sposób elektryzujący, lub wrecz paralizujacy – jedni omijają go szerokim łukiem inni pławią się nim z lubością – ale co to tak naprawdę znaczy ?

Czy można mówić ze jesteśmy narodem antysemickim?

Większość posługujących się tym słowem nie wie tak naprawdę jakie ono ma znacznie. Co to wiec jest ?

Skąd sie to słowo wzięło – cóż to w koncu jest ten semityzm ? Kto to jest semita? Często pojawia sie to określenie gdy tematyka dotyczny konfliktu palestynskiego i opowiadania sie za racjami jednej ze stron.

Semita – antysemita ?    % antysemitów wsród semitów …

Żydzi i Arabowie…

Historycznie – jak podają encyklopedie – Semici to ludność zamieszkująca od starożytności Azję Zachodnią, należąca do semickiej grupy językowej, której nazwa pochodzi od biblijnego Sema, syna Noego. Języki semickie dzielą się na 3 grupy – wschodnią (język akadyjski), północno-zachodnią (m.in. języki: kananejskie, aramejskie, fenicki, hebrajski) i południowo-zachodnią (języki arabskie i etiopskie).

Więc również Arabowie są Semitami i stanowią większość populacji, a na dodatek są liczniejsi od Żydów i ci ostatni nie stanowią nawet 10% Semitów (nie każdy Zyd to semita – pewna część Zydow stanowia ludzie co przeszli na Judaizm).

Jeśli wiec założymy ze, antysemitą jest wróg wiekszosci Semitów to wnioski mogą być nader ciekawe – wrogowie Żydów nie moga byc antysemitami, bo są wrogami kilku % Semitów a zatem największymi antysemitami są Żydzi – odwieczni i smiertelni wrogowie Arabow.

Syjonizm, syjonista ….

Dlaczego i po co to wszystko ?  Aby nie pojawiło się słowo antysyjonizm.

Syjonizm został potępiony przez ONZ jako przejaw rasizmu i dyskryminacji wiec antysyjonizm tak jak antyfaszyzm czy antykomunizm nie brzmia tak negatywnie jak antysemitzm, totalna głupota jest określanie ludzi ujmujących sie za Arabami-semitami jako antysemitow… takze okreslanie tak ludzi którzy nic do Arabów nie maja.


[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=KeU2guDsyWo]

Anty …

Często też pojawia się pogląd że antysemita to ktoś kogo nie lubią Żydzi – i tu jest chyba też ziarnko prawdy.
Są postawy antyżydowskie , antyjudaistyczne czy antysyjonistyczne w społeczności światowej – tak jak antypolskie , antysłowiańskie , antykatolickie czy antyeuropejskie – natomiast pojęcie antysemitym jest sztuczną łatką wykorzystywaną czasem do nie do końca czystych interesów oraz wrzucaniem do jednogo wora ksenofobi czy troski o eksterminowany naród palestyński (semicki również).

Sprawdz w encyklopediach znaczenia slow : semci , semicki , antysemityzm , syjonizm … anty-

Czasem cos w dziwny sposób ewaluuje… szczególnie ta definicja szybko rozrasta sie …

Więc cóż to jest przejaw antysemityzmu?  …Co to jest antysemityzm?

Wlasciwie rozumiany winien byc niechecia, a moze nawet nienawiscia to wszystkich narodow semickich, to znaczy niechec lub nienawisc do 90% narodow arabskich w tym takze Palestynczykow i 10% zydow, a to zydzi sa od wiekow smiertelnymi wrogami arabow i to zydzi gardza i nienawidza wszystkich gojow, wszystkich, ktorzy nie sa zydami, wa wiec: wszystkich arabow, wszystkich katolikow, wszystkich chrzescijan, wszystkich muzulmanow, wszystkich itd. tak wiec to zydzi sa najwiekszymi antysemitami, rasistami i faszystami na ziemi od zarania dziejow.

w dzisiejszych czasach powszechnego falszu i zaklamywania faktow i prawd historycznych, przejaw antysemityzmu to postawa wprost heroiczna w stosunku do wscieklej, zacieklej i nienawistnej zydopropagandy, falszu, szczucia, zaklaman i dezinformacji.

ANTYSEMITYZM ?

Antysemityzm to lepka i smierdzaca lata, która latwo przykleic, ale tak sie sklada ze to wlasnie zdrajcy, oszczercy, prowokatorzy, oszusci, ignoranci i nieuki jej uzywaja, to nieuki, którzy zwykle swiadomie i celowo nie odrózniaja krytyki rasy od krytyki lobby, grup interesów itp.

To o czym mówi Radio Maryja to krytyka nieuczciwych interesów zydowskich w naszym i nie tylko naszym kraju. Tak samo krytykuja lobby Unijne, amerykanskie i pewno krytykowaliby nawet lobby kosmitów gdyby takie bylo – ale gdy sie nazywa po imieniu wady czlowieka który jest Zydem to zaraz jest antysemityzm.

A czemu nie anty-nigeryzm w stosunku do potepiania hunty Nigeryjskiej albo nie anty-papusizm gdy narzeka sie na zwyczaje plemienne na Nowej Gwinei ?

Punktowanie uczestnictwa syjonizmu, zydostwa, masonerii tu czy tam wcale nie ma na celu wybielanie siebie i przerzucania winy. Chodzi o to, ze nalezy zlo punktowac, gdyz wtedy staje sie ono jawne i w swietle Prawdy traci swoja moc i przestaje byc bezkarne.

Chodzi wiec tylko o to oby oswietlic zlo aby nie bylo utajnione i podstepne. Masoni, syjonisci, komuna, lewica, rózowe hieny sa z pewnoscia realnymi osobami i z pewnoscia robia wiele zla (co oczywiscie nie swiadczy ze zielone, zólte i pomaranczowe hieny w niebieskie ciapki nie robia zla tez).

Nie wiemy skad w ludziach zaslaniajacych sie tolerancja tyle nietolerancji dla kogos kto stara sie dostrzegac zlo i nieprzemilczac niewygodnych slów i faktow.  A moze to po prostu zazdrosc o to ze ktos potrafi nazwac sprawe po imieniu…..

Na tej stronie przedstawiamy że:

– Polacy generalnie nie byli i nie są antysemitami
– Żydzi bardzo często mieli i mają postawę antypolską
– Mieli taką postawę pomimo tolerancji większej niż gdziekolwiek indziej

http://www.polonica.net/Antysemityzm.htm